Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STUDIO MEBLI KUCHENNYCH "WPHW" HERMES

Oferujemy Państwu meble kuchenne Fabryki Mebli Stolkar*, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów jak również do panujących na rynku trendów. Systemowy układ mebli z przeogromnym wyborem szafek daje możliwość komponowania indywidualnych zestawów, natomiast różnorodność oferowanych frontów sprawi, że każda stworzona zabudowa będzie niepowtarzalna i niespotykana nigdzie indziej. Za ciekawym wzornictwem kryje się również szereg zaawansowanych technologicznie mechanizmów mających korzystny wpływ na komfort i wygodę w wykonywaniu codziennych obowiązków.
Nasza wykwalifikowana załoga na podstawie wykonanych pomiarów oraz z uwzględnieniem przekazanych wytycznych przygotuje dla Ciebie projekt połączony z wizualizacją całego wnętrza i jeżeli nasza propozycja będzie zgodna z Twoimi oczekiwaniami dokonamy pełnej wyceny przyszłej zabudowy i po jej akceptacji podpiszemy umowę zawierającą wszystkie nasze ustalenia. Gdy tylko zamówione przez Ciebie meble dotrą do naszego magazynu, w uzgodnionym wspólnie terminie dokonamy ich montażu i zamontowania w Twojej kuchni. Gwarantujemy pełną satysfakcję z otrzymanych mebli jak również wysoką jakość i profesjonalizm naszych pracowników.


* W 2009 roku w Fabryce Mebli STOLKAR wdrożony został System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2008.
W 2011 Stolkar otrzymał wyróżnienia w rankingu Diamenty Forbsa i Gazelę Biznesu.
W 2012 roku za System Mebli Kuchennych Vertigo Line firma otrzymała I nagrodę w prestiżowym konkursie Meble Plus w kategorii KUCHNIA - Produkt Roku 2013 oraz I miejsce w konkursie Dobry Design 2013 w kategorii PRZESTRZEŃ KUCHNI I JADALNI - Zabudowa kuchenna, natomiast w roku 2013 System Mebli Vertigo line otrzymał wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2014.

 

Do góry